O mne

Som masérka, terapeutka, tvorkyňa svojej jedinečnej cesty, na ktorej ma inšpiruje múdrosť a sila prírody. Všetko, čo tento prírodný zdroj tvorí – od bylín, kvetov, stromov, hôr, až po ľudské telo. 

Cezo mňa a vnútorné vedenie, moje poslanie, zrodila sa „Atayen“ – bytosť, tvorivá energia, ktorej podstatou je vedome tvoriť, podporovať a pomáhať ľuďom na ich ceste k sebapoznaniu, zdraviu a vnímaniu sa. 

Atayen je hravosť, prítomnosť, radosť a plnosť bytia, ktorej zhmotnením je vedomý dotyk. Som vďačná a šťastná, že Atayen môžem púšťať do celého sveta i do ľudského tela. Toto je zámer a cesta môjho srdca. 

Počas svojho života som prešla niekoľkými intenzívnymi seminármi, terapeutickými programami i kurzami, ktoré sa ma svojou intenzitou, zámerom a procesom nesmierne dotkli, ovplyvnili a ukotvili ma do môjho krásneho poslania, byť Sprievodcom človeka k sebe samému.

Pred 20 rokmi som bola v Indii na pobyte v Osho centre a práve ten bol pre mňa silne aktivačný. Prešla som tu všetky základné meditácie, ktoré Majster Osho vytvoril. Neskôr som bola v Humaniversite – v Oshovom centre v Holandsku – v ktorom som si urobila silný a intenzívny kurz AUM, kde sa pracuje vo veľkej miere s emočnou úrovňou, „vnútorným dieťaťom“ a učí sa tu, ako potlačené emócie v našom systéme prejaviť, vypustiť a spracovať.  

Na mojej ceste ma tiež veľmi ovplyvnil koncept od Mab Junga Mihal s jej intenzívnymi terapeutickými seminármi, kde sa ide viac do hĺbky človeka. Vieme sa tu dotknúť toho, kde je v sebe človek „zahačkovaný“ a prepísať to. Dokončila som aj kurz „Core Touch 1“ , kde sa pracuje so s intímnym dotykom a sexuálnou energiou.

To, čo ponúkam, nemôžem nazvať klasickou masážou. Je to skôr vedomý, jemný, citlivý dotyk, kde ide cez moje dlane liečivé teplo – energia. Tento proces uvoľňuje telo, svaly a odchádza z neho napätie pomaly preč. Po dotykovej a liečivej masáži nastáva pokoj, relax a uvoľnenie.

Pri masáži používam špeciálne olejčeky z našej prírody, z bylín, ktoré som sama vyrobila. Oleje prechádzajú cez pokožku hlbšie do tela a pracujú ešte dlho po terapii.

Ku každému človeku, klientovi mám individuálny prístup a pohyby dlaní sú vždy intuitívne. Pri dotykovej terapii používam aj tibetskú misu a zvonkohru „koshi“ na zharmonizovanie  energetických centier. 

Som tu pre každého, koho volá moja vedomá masáž , dotyk, moje liečenie. Rada sa postarám o Vaše telo.

Mojou ďalšou vášňou je tvorenie prírodných, farebných, ozdobných sviečok. Milujem, keď tvorím, keď sa hrám. Pustím myseľ a som v prítomnosti. Výsledok tejto mojej kreativity prináša ľuďom svetlo do ich domovov. Moje sviečky sú predurčené tiež na očistenie priestoru, spríjemnenie atmosféry a ukotvenie človeka v dôvere a ľahkosti.

Referencie

Moji klienti

„Pamätám si na prvé stretnutie s Lenkou. Na jej úsmev a veľmi pozitívnu energiu. Lenka svojim otvoreným srdcom,  získanými vedomosťami, praxou, aj vlastným preliečením ľuďom pomáha. Jej nástrojom je vedomý dotyk a je naozaj cítiť, že svoje poslanie žije naplno.“

Lenka Hamšíková
5/5

„Lenke ďakujem za masáž,  krásne sviečky, tinktúru, perfektný relax a hlavne s láskou vyrobenú sviečku pre moju Bekušku.“

Maca Kapustová Huostíková
5/5